53 492 361

Meditatsioonikursus algajatele

Kursus on Sulle kui soovid alustada mediteerimisega aga väga raske on niisama vaikselt istuda, ilma, et pea ketraks pidevalt argiprobleeme. Sel juhul on kergem alustada juhitud meditatsioonidega, kuna mõtted ei lähe siis nii kergesti uitama. Peale mõnda aega grupis mediteerimist suudab igaüks juba iseseisvalt mediteerida.
Õpid ennast ise meditatsiooni ja hingamistehnikate teel sügavalt lõdvestama ja viima oma meelt rahunenud seisundisse. Luues tasakaalu oma meeles, lood selle ka oma kehas ja psüühikas.
Õpid ennast lihtsate võtetega igapäeva saginast välja lülitama ja sisemaailmaga paremini kontakti saama.
Lisaks süvalõdvestusele, mida kohtumise alguses kasutame, õpid enesetervendamist läbi juhitud meditatsiooni ja visualiseerimisharjutuste.

Sügavama meditatsiooni kogemiseks kasutame kristalle ja Tiibeti helikaussi. Sellisel põneval moel saame endast rohkem teadlikumaks ja nii mõnigi küsimus, mis meid on ehk juba aastaid kummitanud, võib saada uue vaatenurga või lahendusviisi.
Sellel kursusel räägime natukene meditatsiooni olemusest, kuid suurema osa ajast proovime erinevaid mediteerimise viise (lamades, istudes ja dünaamiline meditatsioon), et leiaksid endale sobivaimad tehnikad. Proovime erinevaid võtteid, kuidas oma mõttetulva ja ärevat meelt vaigistada. Kursusel osalemine ei eelda varasemaid meditatsioonialaseid teadmisi ega kogemusi.

Osalemiseks palun registreeri end tel.53 492 361 või Piia Kelner FB sõnumites

Kohtumiseni meditatsioonikursusel!