53 492 361

HATHA JOOGA Viljandis

Hatha jooga asendid tervendavad haigeid kehapiirkondi masseerides kudesid, organeid, näärmeid ja liigeseid, vabastades pingeid sügavatel tasanditel. Asendid tugevdavad ja venitavad lihaseid, soodustades nii mürkainete eemaldamist ja paranemist. Nad tasakaalustavad ja stabiliseerivad keha, tugevdavad ja puhastavad närvisüsteemi. Asendid on tõhusad paljude haiguste vältimisel ja ravis. Need asendid võimaldavad inimesel piirata stressi nõrgestavat mõju ning saavutada tasakaal kõikides olukordades. Asend on vahend keha pooEagle-Pose-Greenlt põhjustatud takistuse vähendamiseks ja mõistust häiriva rahutuse rahustamiseks. Joogat praktiseeritakse põhiliselt enda tervise ja heaolu pärast. Heaolu võtmeks on tunda heaolu enda sees. Jooga praktika on iseenda ja oma elu transformatsioon. See on meie kehast läbi voolava eluenergia suurendamine ja tasakaalustamine. See on oma keha vabastamine kitsendustest ja hirmust, ühinemine oma sisemise olemuse ja armastusega ning püsivalt uueneva rõõmu kogemine.

Hatha jooga

esmaspäeviti (Viiratsi lasteaia saalis)     18.30-20.00

teisipäeviti                                                  19.05-20.35
neljapäeviti                                                 17.30-19.00

Tunnid toimuvad Päikesekillu Perekeskuses Posti 24, Viljandi 

Joogatunnid toimuvad väikesele rühmale, et tagada pingevaba ja sõbralik õhkkond. Osalejate arv on piiratud, palun anna oma tulekust eelnevalt teada: piia@joogatalu.net  või 53 492 361

Riietu mugavalt, võta palun kaasa oma matt (mõned joogamatid on kohapeal olemas), jalanõud pole vajalikud. Riideid saab vahetada saali kõrval riietusruumis. Kui soovid teha märkmeid või harjutusi kirja panna, võta  kaasa kirjutusvahendid.

Osalustasud
1 tund   8 EUR
4 tundi 28 EUR (kehtib 5 nädalat)
8 tundi 50 EUR (kehtib 8 nädalat)

Tunde juhendab Piia Kelner.