53 492 361

Kristalliteraapia Viljandis

KRISTALLITERAAPIA on sulle kui tunned huvi kristallide vastu ja otsid instinktiivselt nende tervendava väe lähedust. Küllap oled mõistnud, et kristallide juuresolekul toimub sinus midagi maagilist ja seniseletamatut.

Kristalliteraapia on tervendusmeetod, kus kasutatakse kristallide füüsikalisi ja energeetilisi omadusi ning nende vibratsioone selleks, et eemaldada erinevaid energeetilisi blokeeringuid , puhastada tasakaalustada ja tervendada meid kõikidel tasanditel. Kristalliteraapia ajal paigutatakse erinevate omadustega kristallid kehale või keha ümber, et tervendada keha nii haigusest kui ka selle tegelikust algpõhjusest.

Kristalliteraapia seanss aitab lõdvestuda, tõstab elujõu taset, tasakaalustab energiad, tervendab, vabastab stressis, pingest, unetusest ja valust.

Enamasti on haiguste ja stressi põhjuseks loodusliku ja loomuliku tasakaalu puudumine kehas. Kristallide täiuslike sisemiste struktuuride abil suudavad sinu keha energiad taas tasakaalu saavutada

Kristallide põhiomadus on oma ümbruskonna energiate harmoniseerimine. Just seetõttu tunned end kristallide juuresolekul kristalliteraapias väga eriliselt ja hästi.

Ootan sind Kristalliteraapiat nautima sinule sobival ajal.

Kristalliteraapia     60 min  30.-

Aja kokkuleppimiseks helista 53 492 361 või saada FB sõnum.

 

Kena kohtumiseni.

Piia  Kelner